ilzenesskola.1s.lv

 

Skolas 26. dzimšanas diena


                     Skolas 26. dzimšanas diena
         Sagadījās tā, ka šogad pēc rudens brīvdienām uz skolu bija jānāk tieši skolas jubilejas dienā- 4. novembrī. 
          Par godu šai dienai, skolas direktore Olīvija Jēģere bija sarūpējusi vairākas aktivitātes, lai mums kaut nedaudz atmiņā paliktu šī diena. Visi sapulcējāmies zālē, kur sk. Olīvija aizdedzināja jubilejas svecītes un īsumā pastāstīja par skolas vēsturi, lai mēs atcerētos, kādu jubileju svinam šodien- 4. novembrī, bet ko svinējām 10. augustā. Interesants fakts- šobrīd skolu ar paliecībām par pamatizglītību ir beiguši 104 skolēni. Palika neatbildēts konkursa jautājums- kurš bija simtais? 
          Tad tika sumināti mazpulcēni, kas ar lieliskiem panākumiem piedalījās Vidzemes mazpulku forumā un aizstāvēja savus projektus ( par to sīkāk var izlasīt rakstiņā "Mazpulku forums"). Balvas un atzinības saņēma arī mazpulcēni, kuri rakstīja pasakas"Viena maza latvju pupa". Bez tam tika godināti arī rudens foto konkursa dalībnieki, kuri atrada laiku, lai tuvākajā apkārtnē pamanītu, cik skaists rudens ir Latvijā. Tie bija Ance Andra Brūniņa, Sannija Ceriņa, Alise Kazaine, Alita Dzilna, Lelde Melece, Uģis Jefimovs, Jānis un Andris Meleči un Solveiga Rudzīte.
         Visi kopā varēja arī noskatīties prezentāciju ar fotogrāfijām "Rudens".
         Tad visi klašu kolektīvi saņēma divus uzdevumus- izvēlēties un izkrāsot savu māju un uz tās uzrakstīt īsu informāciju par sevi,kā arī par godu skolas jubilejai atņemties ievērot vismaz 26 no 52 skolas iekšējās kārtības noteikumiem. Daži šiem darbiņiem piegāja ļoti radoši un pat aizdomājās par savu uzvedību, bet citi, kā parasti, šo nodarbi neuztvēra nopietni.
         Vēlāk visi savas mājiņas pielika pie stenda. Pārsteiguma balviņas izlozes kārtībā tika arī tiem, kas no savām Apņemšanās lapiņām varēja nosaukt kaut vienu apņemšanos.
         Turpinājumā, skolas skolas himnai, 9. klase zālē ienesa Pārsteigumu- svētku kliņģeri.
          Pēc pasākuma turpinājās mācības, bet katram bija iespēja sevī saglabāt svētku sajūtu.
Komentāri (0)  |  2013-11-10 21:16  |  Skatīts: 630x   

Atpakaļ