ilzenesskola.1s.lv

Mācību gads ir sācies!

2. septembrī plkst.10.00 mēs atkal visi devāmies uz "Dailēm", lai ieskandinātu mācību gada sākumu. Sapulcējušies bijām kuplā skaitā. Sākumā mūzikas pavadībā zālē 9. klases skolēni ieveda jaunos skolēnus- 1. klasīti. Lai gan viņi bija tikai četri, tomēr prieks par tiem bija liels. Tad visi kopā nodziedājām tradicionālo dziesmu"Dar' man tēvis pastaliņas", tad sākās apsveikumi. Mūs sveica gan Alūksnes novada pašvaldības deputāte Viola Aija Kaparšmite, gan pagasta pārvaldes vadītāja Ingrīda Sniedze, gan skolas direktore. Mazos skolēnus uzrunāja audzinātāja Sarmīte Salmiņa, kas sveica arī mazpulcēnus par darbu vasarā. Labam noskaņojumam nodziedājām dziesmu "Nāk rudens apgleznot Latviju", tas skolas direktore iepazīstināja ar klašu un pirmsskolas grupas audzinātājiem. Tad mūs at kustību teātra uzvedumu iepriecināja TS "Kurmis" dalībnieki, kuri šo programmu ( bet kuplākā skaitā, jo tad pie mums bija arī absolventi) rādīja arī skolas 110 gadu jubilejā. Svinīgā pasākuma beigās visi nodziedājām skolas 1. septembra himnu, tad bērni sveica skolotājus ar ziediem. Sekoja fotografēšanās, tad vecāki kopā ar bērniem devās uz skolu, lai uzzinātu par visu, kas gaida šajā mācību gadā.
Komentāri (0)  |  2013-09-04 00:10  |  Skatīts: 489x

Atpakaļ